Ah┼čap, metal veya plastikten yap─▒lm─▒┼č geni┼č bir oyun park─▒ zemin kutusu olan Playpen.eu.
0
0
Al─▒şveriş sepeti
€ 0,00

─░ade

Ald─▒ktan sonra ürünü incelemek için 14 gününüz var. Süre, ürünün teslim al─▒nd─▒─č─▒ veya teslim edildi─či tarihte ba┼člar (kom┼čuya teslim edilse bile). Bu süre zarf─▒nda ürünü görebilir ve saklamak isteyip istemedi─činizi de─čerlendirebilirsiniz. ─░adelerin yaln─▒zca orijinal yaz─▒l─▒ olmayan ambalajlar─▒nda, hasar görmemi┼č ve tüm aksesuarlarla mümkün oldu─čunu unutmay─▒n.

Ürün ve ambalaj─▒n özenle kullan─▒lmas─▒ arzu edilir. Ürün hasar görmü┼čse veya ambalaj ürünü de─čerlendirmek için gerekenden daha fazla hasar görmü┼čse, a┼č─▒r─▒ durumda size de─čerde bir azalma tahsil edilebilir.


Ürün ve ambalaj─▒n iade ko┼čullar─▒n─▒ kar┼č─▒lamas─▒ durumunda, bunu iptal formuyla bildirebilirsiniz. Henüz iade edilmek üzere ürünü göndermeyin. Playpen.eu, daha fazla iade talimat─▒ ile en k─▒sa sürede sizinle irtibata geçecektir.

─░ade talimatlar─▒n─▒ ald─▒ktan sonra, ürünü iade etmek için 14 gününüz vard─▒r. Faturan─▒n toplam tutar─▒, ürünü ald─▒ktan sonra yakla┼č─▒k 2 i┼č günü içinde (kay─▒t iadesinden sonra en fazla 14 gün) ayn─▒ ödeme yöntemiyle / ödedi─činiz hesap numaras─▒na iade edilir. Güvenlik nedenlerinden dolay─▒ güvenlik araçlar─▒n─▒n / hesap numaras─▒n─▒n de─či┼čtirilmesi mümkün de─čildir.

Para çekme hakk─▒n─▒n kullan─▒lmas─▒ durumunda, iade masraflar─▒ al─▒c─▒ya aittir.
All prices include VAT

Sizi oyun bah├želeri d├╝nyas─▒na kabul etmeden ├Ânce, Playpen.eu size ├Ânce bir ├žerez sunmak istiyoruz. Bu, al─▒┼čveri┼č sepeti i├žeri─činizi hat─▒rlamak gibi optimum bir kullan─▒c─▒ deneyimi i├žin de─čil, istatistikler i├žin, web sitesini optimize etmek ve kullan─▒c─▒ ak─▒┼č─▒n─▒ isimsiz olarak analiz etmek i├žin de gereklidir. Elbette, hi├žbir ki┼čisel bilgiyi payla┼čmay─▒z veya saklamay─▒z.
Accept selected cookies