Ahşap, metal veya plastikten yapılmış geniş bir oyun parkı zemin kutusu olan Playpen.eu.
0
0
Alışveriş sepeti
€ 0,00

İade

Aldıktan sonra ürünü incelemek için 14 gününüz var. Süre, ürünün teslim alındığı veya teslim edildiği tarihte başlar (komşuya teslim edilse bile). Bu süre zarfında ürünü görebilir ve saklamak isteyip istemediğinizi değerlendirebilirsiniz. İadelerin yalnızca orijinal yazılı olmayan ambalajlarında, hasar görmemiş ve tüm aksesuarlarla mümkün olduğunu unutmayın.

Ürün ve ambalajın özenle kullanılması arzu edilir. Ürün hasar görmüşse veya ambalaj ürünü değerlendirmek için gerekenden daha fazla hasar görmüşse, aşırı durumda size değerde bir azalma tahsil edilebilir.


Ürün ve ambalajın iade koşullarını karşılaması durumunda, bunu iptal formuyla bildirebilirsiniz. Henüz iade edilmek üzere ürünü göndermeyin. Playpen.eu, daha fazla iade talimatı ile en kısa sürede sizinle irtibata geçecektir.

İade talimatlarını aldıktan sonra, ürünü iade etmek için 14 gününüz vardır. Faturanın toplam tutarı, ürünü aldıktan sonra yaklaşık 2 iş günü içinde (kayıt iadesinden sonra en fazla 14 gün) aynı ödeme yöntemiyle / ödediğiniz hesap numarasına iade edilir. Güvenlik nedenlerinden dolayı güvenlik araçlarının / hesap numarasının değiştirilmesi mümkün değildir.

Para çekme hakkının kullanılması durumunda, iade masrafları alıcıya aittir.
All prices include VAT

Sizi oyun bahçeleri dünyasına kabul etmeden önce, Playpen.eu size önce bir çerez sunmak istiyoruz. Bu, alışveriş sepeti içeriğinizi hatırlamak gibi optimum bir kullanıcı deneyimi için değil, istatistikler için, web sitesini optimize etmek ve kullanıcı akışını isimsiz olarak analiz etmek için de gereklidir. Elbette, hiçbir kişisel bilgiyi paylaşmayız veya saklamayız.