Ahşap, metal veya plastikten yapılmış geniş bir oyun parkı zemin kutusu olan Playpen.eu.
0
0
Alışveriş sepeti
€ 0,00
Çocuk Parkı - Zemin Kutusu Sekizgen 7.2m Doğal - Bluecon

Çocuk parkı zemin kutusu, biri kapı olmak üzere toplam 8 panelden oluşur. Bir sekizgen, dikdörtgen veya kare yapın. Tam bir kurulumla, oyun yüzeyi yaklaşık 3m2

Kargo ücreti

€ 8,99 

€ 149,95
Fiyat 

Stok :

 
Çocuk Parkı - Zemin Kutusu Sekizgen 7.2m Doğal - Bluecon

8 panel ve 7,2 metreden az olmayan bir çevresi ile benzersizdir.

Açıklama:

Çocuk parkı zemin kutusu, biri kapı olmak üzere toplam 8 panelden oluşur. Oyun parkı zemin kutusu sağlam çam ağacından yapılmıştır ve alanınıza veya içgörünüze esnek bir şekilde uyarlanabilir. Bir sekizgen, dikdörtgen veya kare yapın. İstenirse panelleri atlamak da mümkündür. Örneğin, 4, 5, 6 veya 7 açılı bir zemin kutusu da oluşturabilirsiniz. Basınç mekanizması sayesinde (dis) montajı çok kolaydır. Dişli özel menteşeler, çocuğunuz ilk adımlarını atmak için çubukları yukarı çektiğinde zemin kutusunun sıkıca yerinde kalmasını sağlar. 8 panelden oluşan eksiksiz bir kurulumla, oyun alanı yaklaşık 3m2'dir.

Playpen.eu oyun parkı sadece çocuğunuza çok fazla alan sunmakla kalmaz, aynı zamanda gerekli güvenliği de sağlar.

Güvenlik: (EN12227 test edildi)

Çocuk parkı zemin kutuları katı AB standartlarına göre üretilir ve test edilir. Çubuk aralığı kapı için 5.5 cm ve diğer paneller için 6.5 cm'dir. Keskin kenarlar eğrilere yuvarlanır. Geliştirilmiş kapı elemanı hem içeri hem de dışarı doğru açılabilir ve çocuk tarafından açılamayacak şekilde çocuk emniyetli bir kilit ile donatılmıştır.

Oyun parkı hem iç hem de dış mekanlarda kullanılabilir, ancak nemli hava koşullarında (yağmur veya kar) dış mekan kullanımı önerilmez.

Özellikler:
 
Yaklaşık yükseklik : 68 cm
Yaklaşık genişlik : 88 cm
Çubuklar arasındaki mesafe : Kapı 5.5 cm / diğer 6.5 cm
Eleman sayısı : 8 dahil Kapı elemanı
Renk : Doğal
Malzeme : Çam ahşap
Ağırlık : 15 Kg
Teslim süresi : 4 - 6 iş günü
Garanti : 24 ay
Önerilen yaş : 0 - 24 ay
Standarda göre onaylanmıştır : EN12227:2010

Özel kullanım için uygundur.
All prices include VAT

Sizi oyun bahçeleri dünyasına kabul etmeden önce, Playpen.eu size önce bir çerez sunmak istiyoruz. Bu, alışveriş sepeti içeriğinizi hatırlamak gibi optimum bir kullanıcı deneyimi için değil, istatistikler için, web sitesini optimize etmek ve kullanıcı akışını isimsiz olarak analiz etmek için de gereklidir. Elbette, hiçbir kişisel bilgiyi paylaşmayız veya saklamayız.