nl en de fr tr c1
Ahşap, metal veya plastikten yapılmış geniş bir oyun parkı zemin kutusu olan Playpen.eu.
0
0
Alışveriş sepeti
€ 0,00

Çekilme hakkı

Çekilme hakkı.

Deneme süresi veya fesih hakkı olarak da bilinir.

Tüketici olarak 14 günlük bir deneme süresine hakkınız vardır. Süre, ürünün teslim alındığı veya teslim edildiği tarihte başlar (komşuya teslim edilse bile). Bu 14 günde, ürünün beklentilerinizi karşılayıp karşılamadığını değerlendirmek için zamanınız vardır. Bu beklentilerinizi karşılamıyorsa, aşağıdaki iptal formunu kullanarak bunu 14 gün içinde bildirebilirsiniz.

İade talimatlarını aldıktan sonra, ürünü iade etmek için 14 gününüz vardır. Faturanın toplam tutarı, ürünü aldıktan sonra yaklaşık 2 iş günü içinde (kayıt iadesinden sonra en fazla 14 gün) aynı ödeme yöntemiyle / ödediğiniz hesap numarasına iade edilir. Güvenlik nedenlerinden dolayı güvenlik araçlarının / hesap numarasının değiştirilmesi mümkün değildir.

Para çekme hakkının kullanılması durumunda, iade masrafları alıcıya aittir.


Çekilme hakkı için koşullar.

Ürün ve ambalajın özenle kullanılması arzu edilir. Geri dönüşlerin yalnızca orijinal yazılı olmayan ambalajlarında, hasarsız ve tüm aksesuarlarla (makul ölçüde mümkün olduğunda) mümkün olduğunu unutmayın. Ürün hasar görmüşse veya ambalaj ürünü değerlendirmek için gerekenden daha fazla hasar görmüşse, aşırı durumda size değerde bir azalma tahsil edilebilir.Çekilme hakkı hariç.

Para çekme hakkının hariç tutulması aşağıdaki makale / hizmetler için geçerlidir:

- Kullanım nedeniyle hasar görmüş veya arızalı
- Müşterinin şartnamelerine göre playpen.eu tarafından yaratılmıştır, "kişisel tasarım, kişiselleştirilmiş ve / veya bu ürün özellikle sizin için üretilmiştir" olarak tanımlanır.
- Yapıları / boyutları nedeniyle özel lojistik olmadan iade edilemezler.

İptal durumunda maliyetler.

Para çekme hakkının kullanılması durumunda, iade masrafları alıcıya aittir. Maliyetler, boyut / ağırlık ve tedarikçi / posta şirketi gibi sipariş edilen ürüne bağlıdır (ortalama maliyetlerle ilgili tabloya bakınız). Fiyat değişikliği saklıdır. Nakliye ücretlerinin tamamı için, taşıyıcının web sitesine başvurmanızı öneririz.

Posta kutusu € 3.90
10 Kg'a kadar Paket 6,75 €
30 kg'a kadar paket € 13,25
All prices include VAT

Sizi oyun bahçeleri dünyasına kabul etmeden önce, Playpen.eu size önce bir çerez sunmak istiyoruz. Bu, alışveriş sepeti içeriğinizi hatırlamak gibi optimum bir kullanıcı deneyimi için değil, istatistikler için, web sitesini optimize etmek ve kullanıcı akışını isimsiz olarak analiz etmek için de gereklidir. Elbette, hiçbir kişisel bilgiyi paylaşmayız veya saklamayız.