Ahşap, metal veya plastikten yapılmış geniş bir oyun parkı zemin kutusu olan Playpen.eu.
0
0
Alışveriş sepeti
€ 0,00
Yunus pembe plastik slayt

Yunus pembe plastik slayt Kaydırak kreş gerçek bir oyun alanı yapar. Uzunluğu sayesinde, bebek kızağı 2 yaşından büyük çocuklar için zaten uygundur - yetişkinlerin gözetimi ve rehberliği altında....

Kargo ücreti

€ 8,99 

€ 105,00
Fiyat 

Stok :

Varyant: Yunus pembe plastik slayt
Miktar: 
Sipariş
 
Yunus pembe plastik slayt


Kaydırak kreş gerçek bir oyun alanı yapar. Uzunluğu sayesinde, bebek kızağı 2 yaşından büyük çocuklar için zaten uygundur - yetişkinlerin gözetimi ve rehberliği altında. Küçük boyutlu oyuncaklar, küçük oyuncaklar maceracı olurlar ve oyun oynarken slayttan aşağı kaydıklarında ilk memnuniyet duygusunu keşfederler.

Çocuk kızağı hem iç hem de dış mekanlarda kullanılabilir. Arka bahçe için ideal. Çocuk odası veya oyun odasında çocuklarınız ve oyun arkadaşları için ilgi odağı haline gelir. Ek olarak, slayda tırmanma ve kayma, motor becerilerini ve denge hissini arttırır.

Kısa mesafeden iki basamaklı, sağ ve soldaki uzun kulplar en gençlere tırmanmayı kolaylaştırmak için yaşa uygun bir merdiven. Yüksek yan duvarlar, küçük bir platform ve yuvarlatılmış kenarlar, oyun sırasında maksimum güvenlik sağlar. Montaj elle hızlı ve kolaydır. Birkaç dakika içinde, çocukların tekrar tekrar yeni bir deneyime girebilecekleri, eğimsiz, sabit bir slayt oluşturulur.


Asla çocuklarınızın gözetimsiz oynamalarına izin vermeyin.


Yaş önerisi: 2 ila 6 yıl
Kurulum için toplam boyutlar yaklaşık 175 x 40 x 80 cm (LxWxH)

Lamın boyutları: 155 x 39 cm (LxW)
Platformun boyutları yaklaşık: 32 x 20 m (WxD)
Küçük adımların boyutları yaklaşık: 32 x 10 cm (WxD)

Merdiven yüksekliği:
İlk adım yaklaşık 12 cm
2. adım yaklaşık 26 cm
3. adım yaklaşık 40 cm
platform yaklaşık 54 cm

İzin verilen toplam ağırlık yaklaşık 50 kg
EN 71-3'e göre test edilmiş ve test edilmiştir.

Çok sağlam, çerçeveye sıkıca vidalanmış
Plastik tapa ve vidalar sayesinde kolay ve hızlı kurulum
Yüksek kaliteli ve dayanıklı polietilenden üretilmiştir
All prices include VAT

Sizi oyun bahçeleri dünyasına kabul etmeden önce, Playpen.eu size önce bir çerez sunmak istiyoruz. Bu, alışveriş sepeti içeriğinizi hatırlamak gibi optimum bir kullanıcı deneyimi için değil, istatistikler için, web sitesini optimize etmek ve kullanıcı akışını isimsiz olarak analiz etmek için de gereklidir. Elbette, hiçbir kişisel bilgiyi paylaşmayız veya saklamayız.